20.03.2019

HABER ÖZETI

  • Plastik poşet satan işletmelere çevrimiçi sistem ile satışlarını beyan etme zorunluluğu getirildiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, İşletmelerin plastik poşet satışından herhangi bir kârı olmayacak dedi.

  • Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Poşet Kullanımı Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı.

  • Araştırma tüketicilerin ücretli poşet yerine bez çanta, sırt çantası ve pazar filesine geçtiklerini gösterdi.

  • Araştırma kapsamında katılımcılara plastik poşetlerin ücretli hale geldiği 1 Ocak 2019’dan bu yana yaptıkları poşet kullanımı ile ilgili sorular yöneltildi.

12/02/19 09:42

Bendevi Palandöken’den plastik poşet açıklaması

Plastik poşet satan işletmelere çevrimiçi sistem ile satışlarını beyan etme zorunluluğu getirildiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "İşletmelerin plastik poşet satışından herhangi bir kârı olmayacak" dedi. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK)...

Istanbulhaber ·

Vatandaş poşet yerine bez çantaya çabuk alıştı

Türkiye’nin en büyük izinli veri tabanına sahip online araştırma şirketi DORinsight, ‘Poşet Kullanımı Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Araştırmaya göre tüketiciler ücretli poşet uygulamasından sonra bez çanta, file ve sırt çantası kullanmaya başladı. Ücretli poşet uygulamasının...

Son haberler ·

Vatandaş poşet yerine bez çantaya çabuk alıştı

Son haberler

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin