25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Ayrıca belediye ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında sağlık çalışanlarının şahsi araçları ve talep etmeleri halinde konutları da ücretsiz dezenfekte ediliyor.

  • Yiğit, sadece araçları değil, kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet binalarında da çalışmalar yaptıklarını aktararak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden getirilen vatandaşların kaldığı yurt binalarını da dezenfekte ettiklerini dile getirdi.

  • Dezenfekte uygulaması yapılan araçlar yarım saat kapalı kalıyor ve daha sonrasında en az bir saat havalandırılıyor.

  • Uygulamadan sonra araçlarda el ve diğer uzuvların temas ettiği yerler bez yardımı ile su ve çamaşır suyu losyonundan oluşan karşımla siliniyor.

05/04/20 13:06

Belediye polis ve sağlıkçıların araçlarını ve konutlarını ücretsiz dezenfekte ediyor

Niğde Belediyesi, yeni tip korona virüsle (Kovid-19) mücadelede önemli bir görev üstlenen sağlık çalışanları ve polis ekiplerinin hususi araçlarını ve konutlarını ücretsiz dezenfekte ediyor. Niğde Belediyesi Veteriner İşlerimi Müdürlüğünce bütün kamu kurum ve kuruşlarına...

Istanbulhaber ·

Servis araçları denzenfekte ediliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına ait personel servisi araçları, haftanın 6 günü dezenfekte ediliyor. Korona virüs salgınından dolayı kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personelleri taşıyan servis araçları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin