18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Kayapınar İlçesi Talaytepe Spor Salonunda düzenlenen törenle malzemeler sporcularla buluştu.

  • Törende konuşan Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde birçok branşı bünyesinde barındıracak bir spor kulübü kuracaklarının müjdesini verdi.

  • Temel hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışıyla da vatandaşlara eğitim, kültür, sanat ve sportif alanda hizmet sunduklarını dile getiren Atilla, amaçlarının vatandaşların tüm hizmetlerden yararlanması olduğunu aktardı.

  • Başkan Atilla, Tesislerimiz olmadan alt yapımız güçlenmeden sportif anlamda büyük başarılar elde etmemizin mümkün olmayacağını biliyoruz.

11/01/19 21:34

“Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun emrindeyiz”

DİYARBAKIR (AA) – Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Belediye olarak sporun gelişmesi için her zaman sporun ve sporcunun emrindeyiz." dedi. Görevlendirme yapılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından 85 amatör spor kulübüne 43 bin malzeme dağıtımı...

Antalyajans ·

Büyükşehir Belediyesi 43 bin spor malzemesi dağıttı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından 85 spor kulübüne, 20 spor branşında kullanılmak üzere 43 bin adet spor malzeme dağıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla belediye bünyesinde spor kulübü kuracaklarının müjdesini de verdi. Diyarbakır Büyükşehir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin