22.09.2020

HABER ÖZETI

  • Mahalle Muhtarlarının katılım sağladığı programa Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Kaygısuz ve basın mensupları katıldı.

  • Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan muhtarlar ile çalışmaktan ve birlik ve beraberlik içerisinde olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

  • Belediye olarak halka hizmet noktasında muhtarların yanlarında olduğunu aktaran Ekinci, Sorgun'u yaşanabilir bir şehir haline getirmek için yola çıktık.

  • Bundan sonraki süreçte de kimseyi ayrıştırmadan, her mahalleye eşit hizmet ederek kıymetli halkımıza en iyiyi vermeye devam edeceğiz.diye konuştu.

19/10/19 17:53

Belediye Başkanı Ekinci, muhtarlarla buluştu

YOZGAT (AA) - Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi. Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan muhtarlar ile çalışmaktan ve birlik ve beraberlik içerisinde olmaktan mutluluk duyduğunu...

Memleket ·

Belediye Başkanı Ekinci, muhtarlarla buluştu

Memleket

Başkan Ekinci, Muhtarlarla kahvaltıda biraraya geldi

Yozgat'ın Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Mahalle Muhtarlarının katılım sağladığı programa Sorgun Belediye Başkanı M.Erkut Ekinci, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Kaygısuz ve basın mensupları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin