10.04.2020

  • Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, iş insanları ile buluşmasında Nevşehir Belediyesi'nin 2019 yılında gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler vererek 2020 yılı projelerini açıkladı.

  • Belediye Başkanı Rasim Arı, oda yönetiminin daveti üzerine Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO), Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

  • Toplantının açılışında konuşan NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, yeni yılın ekonomide kıpırdanmalar ile başladığını belirterek 2020 yılının ticari açıdan tüm iş insanlarına ve yatırımcılara uğurlu gelmesini temenni etti.

  • Ekonomide ciddi kıpırdanmalar var NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız ise, faizlerde yaşanan düşüş ile birlikte ülke ekonomisinde canlanmanın başladığını ve bunun devam etmesini beklediklerini kaydetti.

18/02/20 10:52

Belediye Başkanı Arı’dan iş dünyasına önemli mesajlar

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, iş insanları ile buluşmasında Nevşehir Belediyesi'nin 2019 yılında gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler vererek 2020 yılı projelerini açıkladı. Toplantıda önemli mesajlar veren Arı, "Asla bu şehirde ayrımcılık yapmayacağım. Hiçbir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin