07.06.2020

HABER ÖZETI

  • KAYSERİ, (DHA) - MELİKGAZİ Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan işçilere mevsimlik iş kıyafeti dağıtımı yaptıklarını ifade etti.

  • Başkan Palancıoğlu, işçilerin göstermiş oldukları titizlik ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz.

  • Sahada çalışan personele her yıl iş elbisesi, kaban, mont, ayakkabı, şapka, pantolon, eldiven, ağız maskesi, baret gibi malzemeler alıyoruz.

  • Çalışkan personelimiz sayesinde ilçemiz doğu ve batı olmak üzere iki bölgede düzenli olarak temizleniyor.

19/09/19 14:27

Belediye Çalışanlarına Mevsimlik İş Kıyafeti

KAYSERİ, (DHA) - MELİKGAZİ Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan işçilere mevsimlik iş kıyafeti dağıtımı yaptıklarını ifade etti. Başkan Palancıoğlu, işçilerin göstermiş oldukları titizlik ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, "Vatandaşlara...

MİLLİYET HABER ·

Belediye Çalışanlarına Mevsimlik İş Kıyafeti

MİLLİYET HABER

İşçilere Mevsimlik İş Kıyafetleri Dağıtıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalışan işçilere mevsimlik iş kıyafeti dağıtımı yaptıklarını ifade etti. Başkan Dr. Palancıoğlu, işçilerin göstermiş oldukları titizlik ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, "Vatandaşlara...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin