06.12.2021

  • Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi ile Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi'nin iş birliğiyle MERCİ Öğrenci Danışmanlık Merkezi'nde ücretsiz Beden ve Omurga Sağlığı Eğitimleri başladı.

  • Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü'müzle beraber başlattığımız ve fizyoterapist hocalarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz beden ve omurga sağlığı eğitimlerimiz başladı.

  • Üniversite hazırlık sürecinde MERCİ'den danışmanlık hizmeti alan öğrencilerden Mahinur Karaca da gün içerisinde yaklaşık 4 saat masa başında oturduğunu söyledi.

  • Ayrıca hem stres üzerine hem ders çalışmanın verimi üzerine bayağı etkili olan nefesimizle ilgili nasıl kontrol sağlayabiliriz gibi konu başlıkları altında danışan öğrencilerimize eğitim veriyoruz diye konuştu.

25/10/21 10:32

"Beden ve Omurga Sağlığı Eğitimleri" başladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi ile Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi'nin iş birliğiyle MERCİ Öğrenci Danışmanlık Merkezi'nde ücretsiz "Beden ve Omurga Sağlığı Eğitimleri" başladı. Yenişehir ilçesi Güvenevler Mahallesi'nde öğrencilere ücretsiz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin