19.04.2021

HABER ÖZETI

  • İstanbul Avrupa Yakası’nda 5.2 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), İstanbul’u da etkisi altına alması beklenen sert hava koşullarına karşı alarma geçtiği duyurdu.

  • Sahadaki toplam personel sayısı bin 193'e çıkarılırken özellikle Çatalca, Silivri ve Arnavutköy gibi havai hatların yoğun olduğu bölgelerdeki ekipler güçlendirildi.

  • Enerji sistemlerinde artan yük ve olası arızalara karşı yatırım, bakım ve onarım çalışmalarına ağırlık veren BEDAŞ, tüm hizmet bölgesinde saha personeli ve araç sayısını artırdı.

  • Hafta sonundan itibaren toplam bin 193 çalışma arkadaşımız olası arıza ve kesintilere müdahale etmek için sahada görevlerini başında yer alacak” diye konuştu.

12/02/21 17:31

BEDAŞ, sert kış şartlarına karşı alarm durumuna geçti

İstanbul Avrupa Yakası’nda 5.2 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), İstanbul’u da etkisi altına alması beklenen sert hava koşullarına karşı alarma geçtiği duyurdu. Enerji sistemlerinde artan yük ve olası arızalara karşı yatırım,...

Türkiye Gazetesi ·

BEDAŞ, sert kış şartlarına karşı alarm durumuna geçti

BEDAŞ, İstanbul Avrupa Yakası'nı etkisi altına alması beklenen sert hava koşullarına karşı gerekli önlemleri alırken olası arıza ve kesintilere karşı alarma geçti. Sahadaki toplam personel sayısı bin 193'e çıkarılırken özellikle Çatalca, Silivri ve Arnavutköy gibi havai...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin