14.08.2020

  • Bugün burada tanıtımını yaptığımız 2019 Yılı Mali Destek Programları kapsamında kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşlara yönelik mesleki eğitimin geliştirilmesi ve girişimcilik alanlarında toplam 27 milyon lira hibe verilecektir.

  • BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ise Mali Destek Programları ile bölgenin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak projeleri hayata geçirmeyi amaçladıklarını vurguladı.

  • Mali destek programlarından Eskişehir ilinde yer alan kurumların ve işletmelerin azami derecede faydalanması ve nitelikli projelerle ilimizin kalkınmasına destek olmaları en büyük temennimizdir.

  • Girişimcilik desteklerinin uygulanmasında özel kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşları ile stratejik iş birlikleri yapılması göz önünde bulundurulmuştur.

18/04/19 06:45

BEBKA'dan 2019'da 27 milyon lira hibe desteği

ESKİŞEHİR (AA) - Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından 2019 yılında "mesleki eğitimin geliştirilmesi" ve "girişimcilik" konu başlıklarında toplam 27 milyon lira hibe desteği verilecek. Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, BEBKA tarafından bir otelde düzenlenen...

Memleket ·

BEBKA'dan 2019'da 27 milyon lira hibe desteği

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin