05.12.2020

HABER ÖZETI

  • Kuşadası Belediyesi tarafından dağıtımı yapılan üç katlı maskeler, Ege Bölgesi'nde üretilen en kaliteli maskeler olma özelliğini taşıyor.

  • Yaşam merkezinde el sanatlarına yönelik faaliyetlerde bulunan 10 kadın, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle maske üretmeye başladı.

  • Bu kapsamda belediyemizin desteği ile kurulan Ada Kadın Üretim ve İşletme Kooperatifi çok önemli bir misyon üstlenerek gönüllü olarak maske üretimine başladı.

  • Maskelerin üretiminin süreceğini belirten Yavaş, şunları kaydetti: Ramazan Bayramı'nda çocuklarımıza şeker yerine renkli maske dağıtacağız.

23/05/20 23:24

Bayramda çocuklara şeker yerine renkli maske verecekler

Balıkesir'in Sındırgı ilçesindeki Akpınar Yaşam Merkezi'nde kadınlar tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde çocukları tıbbi maske takmaya özendirmek amacıyla üretilen farklı renk ve desenlerdekimaskeler, Ramazan Bayramı'nda çocuklara hediye edilecek....

Memurlar ·

Bayramda çocuklara şeker yerine renkli maske verecekler

Memurlar

Kuşadası Belediyesi 20 bini çocuklar için 350 bin maske üretti

Kuşadası Belediyesi'nin desteği ile kurulan S.S Ada Kadın Üretim ve İşletme Kooperatifi çatısı altında gönüllü olarak faaliyet gösteren "Emek Atölyeleri" son bir ayda 20 bini çocuklar için olmak üzere toplam 305 bin maske üreterek Kuşadası'nın tüm ihtiyacını karşıladı. Kuşadası...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin