24.10.2018

HABER ÖZETI

  • Medicadent Diş Klinikleri Kurucusu ve Global Diş Hekimleri Derneği Başkanı Diş Hekimi Zafer Kazak, Nemli kalan diş fırçalarında bakteri ve mantarların üreyebileceğine dikkat çeken Dr.

  • Sağlık alında hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Bayraklı Belediyesi'nin en çok ilgi gören ücretsiz diş tedavisi hizmetinden her yıl binlerce kişi ücretsiz yararlanıyor.

  • Kazak, Diş fırçanızı kullanım sonrası temizleyin ve dik pozisyonda kurumaya bırakın dedi.

  • Sağlık alanında verdikleri ücretsiz hizmetlerin vatandaşlar tarafından takdir gördüğünü belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlığından yakından ilgileniyoruz.

13/01/18 02:05

Bayraklı’da binlerce kişinin dişine ücretsiz tedavi

Ağız ve diş sağlığı alanında verdiği ücretsiz hizmetle birçok belediyeye örnek olan Bayraklı Belediyesi, 7 ağız ve diş sağlığı merkezinde geçtiğimiz yıl 17 bin 769 kişiye hizmet verdi. Bayraklı Belediyesi, vatandaşların sağlığından yakından ilgilenmeye devam ediyor. Sağlık...

Istanbulhaber ·

Bayraklı’da binlerce kişinin dişine ücretsiz tedavi

Istanbulhaber

Diş fırçasını 3 ayda bir yenileyin

Diş Hekimi Zafer Kazak, diş fırçalarının kullanım sonrası kuruyabilmesi amacıyla yeterli zamanın geçmesi için gün içinde her fırçalamada ayrı fırçanın kullanılmasının daha sağlıklı olduğunu söyledi. Medicadent Diş Klinikleri Kurucusu ve Global Diş Hekimleri Derneği Başkanı...

Istanbulhaber ·

Diş fırçasını 3 ayda bir yenileyin

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin