11.04.2021

HABER ÖZETI

  • Ankaralı, Adanalı, Sakaryalı vatanını ne kadar çok seviyorsa, Batmanlıların da vatanını o kadar sevdiğini belirten Doğu, İzmirli, Osmaniyeli, Edirneli, teröre ne kadar lanet ediyorsa, Batmanlılar da terörü lanetliyor.dedi.

  • Binlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla Şehitler ölmez, vatan bölünmez ve Kahrolsun PKK sloganları atarak teröre lanet okudu.

  • Batman'da sivil toplum kuruluşları, Ak Parti Batman İl Başkanı Akif Gür ve binlerce kişinin katılımıyla teröre lanet yürüyüşü düzenlendi.

  • Diyarbakır'da evlat direnişi başlatan anneler ile Şırnak’ta 'Edi bese (Yeter artık)' diyerek sokağa düşen anneler PKK'nın sonunu getirecek.

06/03/21 17:21

Batman'da 'Şehitlere Saygı, Teröre Lanet' yürüyüşü düzenlendi

Turgut Özal Bulvarı Batman Park AVM önünde başlayan ve "Kahrolsun PKK, şehitler ölmez vatan bölünmez", "Polise, askere uzanan eller kırılsın" sloganlarının atıldığı yürüyüş, Atatürk Parkı'nda İl Müftüsü Turgut Erhan'ın yaptığı dua ile sona erdi. Yürüyüşte, Batman'ın Kozluk...

Türkiye Gazetesi ·

Batman’da şehide saygı teröre lanet yürüyüşü yapıldı

Batman'da terör örgütü PKK'ya karşı "Şehitlere Saygı Teröre Lanet" yürüyüşü düzenlendi. Binlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" ve "Kahrolsun PKK" sloganları atarak teröre lanet okudu. Batman'da sivil toplum kuruluşları, Ak Parti Batman...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin