01.10.2020

HABER ÖZETI

  • YÖK tarafından bu yıl üniversite tercihi yapacak adaylar için süreci kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020 etkinliği tamamlandı.

  • Bartın Üniversiteli olmak Seminerlerin ilki, Bartın Üniversitesi Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun olan Umut Kayabaşı tarafından verildi.

  • Öğrenci Odaklı eğitim anlayışıyla birlikte Bartın Üniversitesindeki kaliteli eğitim ortamından bahseden Kayabaşı, öğrenci kulüplerinin çalışmaları ve elde edilen başarıları aktardı.

  • 200 yükseköğretim kurumunu aynı dijital platform altında aday öğrencilerle buluşturan fuardaki yerini alan Bartın Üniversitesi, 7 öğretim elemanı tarafından tanıtıldı.

08/08/20 16:43

Bartın Üniversitesi online seminerlerle aday öğrencilere anlatıldı

Bartın Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen "Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020" etkinliği kapsamında düzenlenen online seminerlerle aday öğrencilere tanıtıldı. YÖK tarafından bu yıl üniversite tercihi yapacak adaylar için süreci kolaylaştırmak...

Istanbulhaber ·

Sanal Fuar’da Bartın Üniversitesi standına yoğun ilgi

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından ilk kez düzenlenen "Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020"de yer alan Bartın Üniversitesinin standına, 81 ilinden aday öğrenciler ve velileri tarafından yoğun ilgi gösterildi. YÖK tarafından bu yıl üniversite tercihi yapacak adaylar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin