26.09.2020

  • Barcelona'da Dembele'nin sakatlığının ardından kadroyu güçlendirmek amacıyla La Liga'daki özel transfer maddesinden yararlanılarak sürpriz bir isim gündeme geldi.

  • İspanya'da transfer döneminin kapanmasının ardından uzun süreli sakatlanan oyuncunun yerine 1 transfer yapma hakkı verildiği ve bu ismin Leganesli Martin Braithwaite olduğu belirtildi.

  • Oyuncunun menajerinin Pazartesi sabahı Barcelonalı yöneticilerle bir araya geldiği belirtilirken oyuncu için yaklaşık 20 milyon euroluk serbest kalma maddesinin ödeneceği belirtildi.

  • Danimarkalı oyuncunu transferini sürpriz olarak değerlendiren İspanyol basını ödenecek miktasın da çok olduğunu ve Braithwhite'ın Barcelona'ya katkı sağlayacak oyuncu olmadığı yorumlarını yapmış durumda.

18/02/20 11:46

Barcelona'dan sürpriz transfer iddiası

Barcelona'da Dembele'nin sakatlığının ardından kadroyu güçlendirmek amacıyla La Liga'daki özel transfer maddesinden yararlanılarak sürpriz bir isim gündeme geldi. İspanya'da transfer döneminin kapanmasının ardından uzun süreli sakatlanan oyuncunun yerine 1 transfer yapma...

Kral Spor ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin