10.07.2020

HABER ÖZETI

  • Dünyanın hiç bir ordusunun başaramadığı bir operasyona imza atıldığını belirten Ziya Sözen, Mehmetçiğin gösterdiği hassasiyetin taktire şayan olduğunu söyledi.

  • Ordumuz daha önce çukur ve hendek operasyonlarında, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında da aynı hassasiyeti fazlasıyla göstermişti.

  • Üstelik karşımızdaki teröristler her türlü hainliği alçaklığı ve kalleşliği gösteriyorlar.

  • Çünkü ordumuzun hedefi batı kamuoyunun dediği gibi oradaki Kürt, Arap ve Türkmen kardeşlerimiz değil, ordumuzun oradaki hedefi teröristlerdir.

15/10/19 09:55

Barış Pınarı Harekatı'na destekler çığ gibi

Dünyanın hiç bir ordusunun başaramadığı bir operasyona imza atıldığını belirten Ziya Sözen, Mehmetçiğin gösterdiği hassasiyetin taktire şayan olduğunu söyledi. Sözen, "Ordumuz Suriye’nin kuzeyinde bir taraftan bütün dünyanın desteklediği terör örgütlerine karşı amansız bir...

Türkiye Gazetesi ·

Barış Pınarı Harekatı'na destekler çığ gibi

Türkiye Gazetesi

Barış Pınarı Harekatına destekler çığ gibi

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeyine yönelik sürdürülen Barış Pınarı Harekatına Sivil Toplum Kuruluşları (STK), kanaat önderleri ve halkın her kesiminden destekler sürüyor. Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, operasyon...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin