25.05.2020

  • Rektör Kuş, tüm sağlık personelleri ile birlikte süreci yönettiklerini ifade ederek, pandemi ile ilgili olarak alarm durumunda olduklarını ve herhangi bir eksikliklerinin ise bulunmadığını açıkladı.

  • İlter Kuş, BAÜN Hastanesini ziyaret ederek, Koronavirüs hastalığına (COVID-19) karşı alınan önlemlerle ilgili incelemelerde bulundu.

  • İlter Kuş, burada yaptığı değerlendirmede, tüm dünyayı etkileyen hastalıkla mücadelede vatandaşların; öncelikle Sağlık Bakanlığı ve yetkililerin uyarılarını dikkatle takip ederek uygulamalarının önemli olduğunu ifade etti.

  • Bünyesinde Tıp Fakültesi ve hastane bulunan bir üniversite olarak eğitim-öğretimin yanında yetkin sağlık hizmeti sunumu görevlerinin de bulunduğunu vurgulayan Rektör Prof.

26/03/20 08:18

Balıkesir Üniversitesi hastanesinde korono virüs önlemleri alındı

Dünya'da ve Türkiye'de ölümlere neden olan korono virüs pandemisi ile ile ilgili olarak Balıkesir Üniversitesi Hastanesi'ni ziyaret eden üniversite Rektörü İlter Kuş, son durum ile ilgili bilgi aldı. Rektör Kuş, tüm sağlık personelleri ile birlikte süreci yönettiklerini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin