18.08.2022

  • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakanlık sorumluluğundaki alanlarda faaliyetlerin güçlendirilmesi için düzenlenen Akademi Buluşmaları I: KADIN programında akademisyenler ve sosyal hizmet uzmanları ile bir araya geldi.

  • Hak temelli sosyal hizmet anlayışımız çerçevesinde kadınların hak savunuculuğunu ve güçlenmesini ülkemizin kalkınma sürecinde olmazsa olmaz görüyoruz.

  • Programda emeği geçen Birleşmiş Milletler Kadın Birimi, Bakanlığımız temsilcileri ve kıymetli akademisyenlerimize katkı ve katılımları için teşekkür ediyor, herkesi sevgiyle selamlıyorum.

  • Fırsat eşitliğinin sadece kadınlar için değil, toplumun bütün üyeleri için vazgeçilmez ve temel bir hak olduğuna inanıyoruz.

04/07/22 12:59

Bakan Yanık: “Fırsat eşitliğinin sadece kadınlar için değil, toplumun bütün üyeleri için vazgeçilmez ve temel bir hak olduğuna inanıyoruz”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Bakanlık sorumluluğundaki alanlarda faaliyetlerin güçlendirilmesi için düzenlenen "Akademi Buluşmaları I: KADIN" programında akademisyenler ve sosyal hizmet uzmanları ile bir araya geldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin