03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Yanık, Bakanlık ile UNICEF iş birliğinde ATO Congresium'da düzenlenen Sosyal Yardımlarda Çocuk Refahı Konferansına katıldı.

  • Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlayan programda konuşan Yanık, toplantıyı 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü sebebiyle düzenlediklerini söyledi.

  • Bilişim teknolojilerinin sağladığı imkanlarla sosyal yardımları artık daha etkin ve kontrollü şekilde dağıtabildiklerine işaret eden Yanık, Bütünleşik Sosyal Yardım Bilgi Sistemi sayesinde sosyal yardımları nokta atışı yerine ulaştırdıklarını anlattı.

  • Bunların başında eğitim ve sağlık alanlarını önceleyerek yaptığımız sosyal yardımlar geliyor.

15/10/21 16:05

Bakan Yanık açıkladı! Artık e-Devlet'ten yapılacak

Yanık, Bakanlık ile UNICEF iş birliğinde ATO Congresium'da düzenlenen "Sosyal Yardımlarda Çocuk Refahı Konferansı"na katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından başlayan programda konuşan Yanık, toplantıyı 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü sebebiyle düzenlediklerini...

Istanbulhaber ·

Bakan Yanık: “Bugün itibarıyla sosyal yardım başvurularını e-Devlet kapısı üzerinden almaya başlıyoruz”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, sosyal yardım başvurularının bugünden itibaren e-Devlet üzerinden alınmaya başlanacağını açıkladı. 17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü sebebiyle Ankara Ticaret Odası Congresium'da Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin