25.01.2021

HABER ÖZETI

  • GAZİANTEP (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye genelinde son 2 yılda evden hırsızlıklar yüzde 45'in üzerinde bir azalma sergiledi.

  • Soylu, beraberindeki Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Gaziantep'teki emniyet hizmetlerine 100 yeni araç hibesi nedeniyle düzenlenen teslim törenine katıldı.

  • Asayiş olaylarından teröre, trafikte ölümlere kadar, birçok noktada Türkiye hakikaten önemli trendler yakaladı dedi.

  • Soylu, uyuşturucuya bağlı ölümlerle ilgili rakamlara da değinerek, Uyuşturucuya bağlı ölümlerde 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarındaki rakamları söyleyeceğim.

22/11/19 19:57

Bakan Soylu: "Son 2 yılda evden hırsızlıklar yüzde 45'in üzerinde bir azalma sergiledi"

GAZİANTEP (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye genelinde son 2 yılda evden hırsızlıklar yüzde 45'in üzerinde bir azalma sergiledi. Trafikteki ölümlerde geçen yılla bu yılın karşılaştırmasında sadece 10 ayda olay yerindeki ölümlerde yüzde 28,5 daha az insan kaybettik....

Memleket ·

Bakan Soylu: "Son 2 yılda evden hırsızlıklar yüzde 45'in üzerinde bir azalma sergiledi"

Memleket

İçişleri Bakanı Soylu, huzur ve sükunetin rakamlarını açıkladı

Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığına araç hibe töreninde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin her tarafına huzur ve güven geldiğini belirterek, trafik ve asayiş olaylarındaki bilançoyu açıkladı. Soylu, Gaziantep'te uyuşturucu ve evden hırsızlık...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin