13.07.2020

HABER ÖZETI

  • Soylu, programın fikir babasının ağustos ayında vefat eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Haluk Dursun olduğunu belirterek, Dursun'u rahmetle andı.

  • A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmak için şansının ne olduğunun sorulması üzerine milli voleybolcu Eda Erdem Dündar, elemelerde grupta karşılaşacakları takımların zorlu olduğunu belirtti.

  • Yeter ki iyi şeyler yapın.diyen Soylu, insanların günahları olabileceğini ancak sonunda Allah'a sığınacağını belirterek, Size hep doğru bir istikamette olmanızı öneririm.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milli maçları seyrederken heyecan duyduğunu söyleyen Soylu, bunun aslında bir millet olmanın en önemli özellikleri arasında yer aldığını anlattı.

23/11/19 02:07

Soylu, gençlere 'doğru istikamet' tavsiyesinde bulundu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yarın Çok Genç Olacak" projesine katılan gençlerle buluştu. İçişleri Bakanı Soylu, Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı, Milli Tekvandocu Rukiye Yıldırım, milli boksörler Busenaz Sürmeneli ile Busenaz Çakıroğlu, Ampute Futbol Takımı'nın milli futbolcusu...

Memurlar ·

Soylu, gençlere 'doğru istikamet' tavsiyesinde bulundu

Memurlar

Bakan Soylu, gençlere "doğru istikamet" tavsiyesinde bulundu

ANKARA (AA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yarın Çok Genç Olacak" projesine katılan gençlerle buluştu. İçişleri Bakanı Soylu, Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı, Milli Tekvandocu Rukiye Yıldırım, milli boksörler Busenaz Sürmeneli ile Busenaz Çakıroğlu, Ampute Futbol Takımı'nın...

Memleket ·

Bakan Soylu, gençlere "doğru istikamet" tavsiyesinde bulundu

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin