08.08.2020

HABER ÖZETI

  • Programa, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti Aydın milletvekilleri Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Mustafa Savaş, Rıza Posacı ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş da katıldı.

  • Programın arından Aydın Adnan Menderes Üniversitesinin (ADÜ) konferans salonunda Ziya Öğretmen ile eğitim buluşması toplantısına katılan Selçuk, daha sonra üniversitenin rektörü Prof.

  • Temaslarda bulunmak üzere kente gelen Bakan Selçuk, iş insanları, hayırseverler ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla bir otelde düzenlenen programa katıldı.

  • Bakan Selçuk, müze dışında gördüğü çocuklarla bir süre konuşup onlara oyuncak hediye etti.

16/02/20 18:59

Bakan Selçuk'tan Aydınlı hayırseverlere plaket

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aydın'da eğitime verdikleri destek dolayısıyla 42 hayırsevere plaket verdi. Temaslarda bulunmak üzere kente gelen Bakan Selçuk, iş insanları, hayırseverler ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla bir otelde düzenlenen programa...

Memurlar ·

Bakan Selçuk'tan Aydınlı hayırseverlere plaket

Memurlar

Bakan Selçuk, Aydın’da 42 eğitim gönüllüsünü onurlandırdı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aydın'da eğitime destek veren 42 hayırsever ve iş insanını plaketle onurlandırdı. "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" programı için Aydın'da gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aydın Valiliği tarafından düzenlenen programda hayırseverler,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin