29.10.2020

HABER ÖZETI

  • Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ana binasında gerçekleşen imza törenine SGK Başkanı İsmail Yılmaz ve TEB Başkanı Erdoğan Çolak da katıldı.

  • Sağlık sistemi ve hizmetleri konusunda dünyada çok az ülkenin başarabildiği onur verici bir başarı hikayemiz var Türkiye’de.

  • Yine Sağlık Uygulama Tebliğinde (SUT) yapılan düzenlemeyle karşılanan yoğun bakım tedavi ücretlerini iki katına çıkarttık.

  • Sosyal güvenlik kapsamında yaptığımız gelişmeler ile hiçbir vatandaşımızı dışarıda bırakmayan bir sağlık sigortası sistemine sahibiz.

25/09/20 15:38

Bakan Selçuk: SGK-TEB ilaç alım protokolü 1 Ekim 2020'de yürürlüğe girecek

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ana binasında gerçekleşen imza törenine SGK Başkanı İsmail Yılmaz ve TEB Başkanı Erdoğan Çolak da katıldı. İki kurum arasında imzalanan protokol ile geri ödeme listesine alınan ilaçlar güncellendi. Ayrıca protokol 4 yıl geçerli olmak üzere uzatıldı....

Türkiye Gazetesi ·

Bakan Selçuk: “Covid-19 ile mücadele kapsamında sağladığımız desteklerin toplam tutarı 35 milyar liraya yaklaştı”

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Türk Eczacılar Birliği (TEB) arasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Mart ayından bugüne Covid-19'la mücadele kapsamında, Bakanlık olarak sağladığımız yardım ve desteklerin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin