18.05.2022

  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ekonomi ve enflasyondaki sıkıntıların geçici olduğunu belirterek, Sıkıntılar vardır ama bunların ağırlıklı bir kısmı pandemi, kuraklık ve dünyadaki dalgalanmalardan geliyor.

  • Demirci Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen programda konuşan Bakan Pakdemirli, tarımsal üretimde Türkiye'nin dünyadaki konumuyla ilgili bilgiler verdi.

  • Nasıl kurun üzerindeki Cumhurbaşkanımızın değimiyle müsilaj temizlendiyse enflasyonun üzerindeki müsilaj da temizlenecektir dedi.

  • Programa, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Rektörü Prof.

13/01/22 20:10

Bakan Pakdemirli: “Enflasyonun üzerindeki müsilaj da temizlenecektir”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ekonomi ve enflasyondaki sıkıntıların geçici olduğunu belirterek, "Sıkıntılar vardır ama bunların ağırlıklı bir kısmı pandemi, kuraklık ve dünyadaki dalgalanmalardan geliyor. İnşallah Türkiye bana göre bir 6 ay içerisinde bunların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin