31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, il müdürleriyle yaptığı online görüşmede, Öncelikle vatandaşlarımızın kaliteli ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlamalıyız.ifadelerini kaydetti.

  • Bakan Pakdemirli, yörelerindeki üretici ve çiftçilerin motivasyonunu yüksek tutulması ve üretimin sekteye uğramaması için gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

  • Tarım ürünlerinin her şeyin kaynağını oluşturduğunu ifade eden Bakan Pakdemirli, Üretim olmadan, gıda sanayi başta olmak üzere, diğer faaliyetlerin sürdürülebilirliği sağlanamaz.

  • Korona virüs salgını konusunda doğru okumalar yaparak, yarının ihtiyaçlarını öngörerek, çiftçilerimizi doğru yönlendirelim açıklamasını yaptı.

26/03/20 19:20

Bakan Pakdemirli’den korana virüs talimatı

Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli, korona virüsü tedbirleri kapsamında telekonferans yöntemiyle Bakanlığa bağlı il müdürleri ile yaptığı online toplantıda "Önceliğimiz gıda arz ve talep dengesini korumak, vatandaşımıza güvenli gıdayı ulaştırmaktır" dedi. Tarım ve...

Istanbulhaber ·

Bakan Pakdemirli'den il müdürlerine talimat

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, il müdürleriyle yaptığı online görüşmede, "Öncelikle vatandaşlarımızın kaliteli ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlamalıyız." ifadelerini kaydetti. Tarım ve Orman Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Pakdemirli, Kovid-19 virüsü tedbirleri...

Memurlar ·

Bakan Pakdemirli'den il müdürlerine talimat

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin