24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Toplantı sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Nebati, Kadınların istihdamdaki payını artırmak amacıyla istişare odaklı katılımcı bir anlayışın yanı sıra güçlü bir dayanışma ile hareket etmeye devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

  • Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, Toplantıda herkes kendi sektörüyle ilgili dertlerinden bahsetme şansı buldu.

  • Yaklaşık 5 buçuk saat süren toplantıda güncel ekonomik gelişmelerin ele alındığı öğrenildi.

  • Kadın istihdamının artırılması amacıyla mesleki eğitim kursları ve işbaşı eğitim programları başta olmak üzere verilen destekler ve teşviklere de değinen Bakan Nebati, sosyal politikalar kapsamında devreye alınan projeleri anlattı.

08/01/22 20:16

Bakan Nebati’den kadın istihdamı mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati iş dünyası ve STK'ların kadın temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantı sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Nebati, "Kadınların istihdamdaki payını artırmak amacıyla istişare odaklı katılımcı bir anlayışın yanı...

Istanbulhaber ·

Bakan Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldiği toplantı sona erdi. Yaklaşık 5 buçuk saat süren toplantıda güncel ekonomik gelişmelerin ele alındığı öğrenildi. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin iş dünyasının kadın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin