11.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sinop'un Türkeli ilçesinde inceleme yaptığı sırada bir kadın önüne çıkarak 8 aydır yaşadıkları su ve yol sorunlarını anlattı.

  • O sırada bakanın yanında bulunan AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş'e dönen kadın, Sayın vekilim sen bizim damatsın.

  • Bakan Kurum ve Bakan Karaismailoğlu, yeni yapılacak köprüyle ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

  • Öte yandan, Bozkurt ilçesinde saat 20.00'de Afet Koordinasyon Merkezinde toplantı yapılması, daha sonra son durum hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

28/06/22 19:51

Bakan Kurum ve Bakan Karaismailoğlu, Bozkurt’ta çalışmaları yerinde inceledi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, selin vurduğu Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde incelemelerde bulundu. Bakan Kurum, "Dere yatağının ağzının genişletilmesiyle büyük bir afeti en az hasarla atlattık"...

Istanbulhaber ·

Bakan Karaismailoğlu’nun önüne çıkan kadın, yaşadıkları su ve yol sorunlarını anlattı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sinop'un Türkeli ilçesinde inceleme yaptığı sırada bir kadın önüne çıkarak 8 aydır yaşadıkları su ve yol sorunlarını anlattı. Bakan Karaismailoğlu da sorunun en kısa sürede çözüleceği sözünü verdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin