03.12.2020

HABER ÖZETI

  • Bakan Koca, dördüncüsü İstanbul'da bir otelde düzenlenen Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu toplantısının açılış töreninde katılımcılara hitap etti.

  • Türkiye'nin korona virüs mücadelesini anlatan Koca, pandeminin hiçbir döneminde vak'a artış sayılarının kontrol dışına çıkmadığını vurguladı.

  • Toplantının açılışında konuşan Bakan Koca, korona virüs salgını ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, 2020 senesini korona virüs ile mücadeleyle geçiriyoruz.

  • Kendisi bir süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu, durumunu yakından takip ediyorduk.

30/10/20 11:40

Bakan Koca: 2021'in 'Sağlık Çalışanları Yılı' ilan edilmesini istedik

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, pandemiyle mücadele sürecinde haziran ayından itibaren normalleşme sürecine geçildiğini belirterek, "Bu süreçte, insanlarımızın toplu olarak kullandığı parklar, plajlar, restoranlar, ibadethaneler gibi yerlerin tümü için rehberler hazırlayarak...

Memurlar ·

Bakan Koca "Vak’a artışı pandeminin hiçbir döneminde kontrolümüz dışına çıkmadı"

Sağlık Bakanı Fahrettin Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu üyelerine seslendi. Türkiye'nin korona virüs mücadelesini anlatan Koca, pandeminin hiçbir döneminde vak'a artış sayılarının kontrol dışına çıkmadığını vurguladı. Türk Konseyi Sağlık Bilim Kurulu Toplantısı İstanbul'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin