25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Haber'in canlı yayınında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri konusunda ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  • Kovid-19 salgını nedeniyle ertelenen liglerin başta Süper Lig olmak üzere ne zaman başlayacağına ilişkin soru üzerine Bakan Kasapoğlu, şöyle konuştu: Her şeyin başı sağlık.

  • Ülkemizin Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Sağlık Bakanlığımızla, Bilim Kurulumuzla tüm kurum ve kuruluşlarıyla sivil toplum kuruluşlarıyla halkımızla hakikaten çok güçlü bir şekilde yönetildiği de muhakkak.

  • Bakan Kasapoğlu, Ligin başlaması halinde play-off tartışıldı mı, senaryolar arasında yer alan unsur mu?sorusu üzerine ise Henüz tartışılan bir konu değil.

30/03/20 16:24

Bakan Kasapoğlu: Liglerin başlama zamanı Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanlığı'nın görüşleri ile ortaya çıkacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Haber'in canlı yayınında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri konusunda ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Kovid-19 salgını nedeniyle ertelenen liglerin başta Süper Lig olmak üzere ne zaman başlayacağına...

Türkiye Gazetesi ·

Bakan Kasapoğlu: 21 bin 700 kişi yurtlarda karantinada

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Evde kal hareketsiz kalma" projesini bugün başlatacaklarını söyledi. A Haber'in canlı yayın konuğu olan Bakan Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri konusunda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. "Sporu...

Memurlar ·

Bakan Kasapoğlu: 21 bin 700 kişi yurtlarda karantinada

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin