27.10.2020

HABER ÖZETI

  • Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorum'un spor kenti olması noktasında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz dedi.

  • Ziyarette Halil İbrahim Aşgın, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları ve partililerde hazır bulundu.

  • Parti ziyaretinin ardından Kadeş Meydanı'na geçen Bakan Kasapoğlu, burada Çorum Belediyesi tarafından bir süre önce hayata geçirilen ÇORBİS projesi hakkında bilgi aldı.

  • Tarihsel süreçte olduğu gibi önümüze çıkan engeller yok mu?

17/10/20 20:16

Bakan Kasapoğlu’dan Çorum Belediyesi’ne ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Çorum'un spor kenti olması noktasında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi. Bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum'a gelen Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorum Belediyesi'ni ziyaret etti....

Istanbulhaber ·

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Çorum’da

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin her alanda zirveye oynadığını söyledi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çorum'a geldi. İlk olarak AK Parti Çorum İl Başkanlığı'nı ziyaret eden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin