10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, gün içinde incelemelerde bulunmak için gece saatlerinde Sinop'a geldi.

  • Sinop'un Ayancık ilçesinde kritik noktaya gelen çay seviyesi, yağışın durmasıyla gece saatlerinde normale indi.

  • Bütün tedbirleri aldık Bakan Karaismailoğlu, Meteorolojiden gelen uyarılardan sonra Sinop Ayancık, Kastamonu, Bartın, Karabük yoğun yağışlar aldı.

  • Çalışmaların devam edeceğine değinen Karaismailoğlu, yine vatandaşların tedbir amaçlı uyarıları dikkate almaları gerektiğini ifade etti.

28/06/22 12:25

Bakan Karaismailoğlu: “Bu köprüler sayesinde bölgeler son yağışlardan hiç etkilenmedi”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sinop'un Ayancık ilçesinde 11 Ağustos 2021 tarihinde yaşanan sel felaketi sonrası yapılan yeni dizayn köprüler sayesinde bölgelerin yağışlardan etkilenmediğini söyledi. Çalışmaların devam edeceğine değinen Karaismailoğlu,...

Istanbulhaber ·

Karaismailoğlu, Sinop'ta incelemelerde bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ayancık'ta herhangi bir yaralanma dahi yok ama tedbirlerimizi elden bırakmıyoruz. Gecenin bu vaktinde makinelerimiz yine çalışıyor." dedi.

Son haberler ·

Ayancık’taki tehlike azaldı, çayın seviyesi normale indi

Sinop'un Ayancık ilçesinde kritik noktaya gelen çay seviyesi, yağışın durmasıyla gece saatlerinde normale indi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, gün içinde incelemelerde bulunmak için gece saatlerinde Sinop'a geldi. Pazar gününden itibaren etkisini gösteren...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin