18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Özyiğit, Latife Çobanoğlu başkanlığındaki heyeti kabulde görevini bir süreliğine 23 Nisan İlkokulu’ndan Çisil Cümbezli isimli öğrenciye devretti.

  • Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit ise konuşmasına çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak başladı, öğrencileri ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

  • Bakanlık Müsteşarı ile Daire Müdürlerinden eğitime yönelik isteklerini de dile getiren Cümbezli, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

  • Bakan Özyiğit konuşmasının ardından öğrencilerin eğitimle ilgili görüş, düşünce ve önerilerini dinledi, ardından da bakanlık tarafından hazırlanan hediye paketlerini öğrencilere takdim etti.

18/04/19 17:03

Bakan Cemal Özyiğit, öğrenci heyetiyle bir araya geldi

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ülke genelindeki okulları temsil eden Latife Çobanoğlu başkanlığındaki öğrenci heyetiyle bir araya geldi. Özyiğit kabulü Bakanlık görevini temsilen devrettiği 23 Nisan İlkokulu’ndan...

BRTK ·

Bakan Cemal Özyiğit, öğrenci heyetiyle bir araya geldi

BRTK

Özyiğit, öğrencilere Atatürk’ün yaptıklarını ve barışın önemini anlattı

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, ülke genelinden gelen öğrencilere, Atatürk’ün verdiği mücadele ve yaptığı devrimleri anlatıp, ülkede ve dünyada kalıcı barışın egemen kılınması ve tüm çocukların kardeşçe yaşayacağı bir ortamın yaratılması için çalıştıklarını...

BRTK ·

Özyiğit, öğrencilere Atatürk’ün yaptıklarını ve barışın önemini anlattı

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin