16.02.2019

HABER ÖZETI

  • Emeğini ve ürettiği değeri ağacın dalına, okulun tahtasına bırakan gençler, takip eden öğretim döneminde iki katı daha rahat edecekler.

  • Sarıeroğlu, yazılı açıklamasında, ortak sorumluluk ve farkındalık bilinciyle sosyal çalışma olgusunu benimseyen genç nesillerin geleceği tasarlayan adımlarıyla Türkiye'nin hedeflerini daima daha ileriye taşıyacağına belirtti.

  • Çalışmanın kıymetini gören gençler gelecek yaz ayında çalışmak için yol gözleyecekler” ifadelerini kullandı.

  • 2023 yılına kadar her yıl, 81 ildeki üniversitelerimizin 18-25 yaş aralığındaki öğrencileri ilk defa sigortalı yaparak sosyal sigorta sistemine de dahil etmiş olacağız.değerlendirmesinde bulundu.

13/06/18 20:06

Bakan Sarıeroğlu: 500 bin gencimizi sosyal çalışmayla tanıştıracağız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Sosyal Çalışma Programı" ile üniversiteli gençlere yaz dönemlerinde çalışma imkanı sağlayacaklarını belirterek, "500 bin gencimizi sosyal çalışma ile tanıştıracağız. 2023 yılına kadar her yıl, 81 ildeki üniversitelerimizin...

Memurlar ·

Bakan açıkladı: 500 bin gencimizi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yaptığı açıklamada yaşamın her alanında bireysel farklılıkları ortadan kaldırarak ortak sorumluluk ve farkındalık bilinciyle sosyal çalışma olgusunu benimseyen genç nesillerin toplumsal faydanın oluşturulmasında rol oynayan,...

Net Gazete ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin