17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: 2022-2023 eğitim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerinin ardından ilk kez Arapça ve İngilizce Destekleme ve Yetiştirme Kursları açacağız.

  • Bizler son zamanlarda eğitimdeki paradigmayı değiştirmeye başladık diyen Bakan Özer, MEB olarak özellikle yeni dönemde dil eğitimine ağırlıkla önem verdiklerini anlattı.

  • Bizim mesleki eğitimde yapmış olduğumuz sektörlerle iş birliği kapasitesini artık eğitim verdiğimiz tüm alanlara yaymaktan, genişletmekten dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz.

  • İmza töreninde TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı da bir konuşma gerçekleştirdi.

27/06/22 13:00

Bakan Özer: “İlk kez İngilizce ve Arapça Destekleme Yetiştirme Kursları açacağız”

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "2022-2023 eğitim öğretim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerine ilave olarak ilk kez İngilizce ve Arapçadan da Destekleme Yetiştirme Kursları açacağız" açıklamasında bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve TRT arasında...

Istanbulhaber ·

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: "2022-2023 eğitim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerinin ardından ilk kez Arapça ve İngilizce ’Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ açacağız."

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer: "2022-2023 eğitim yılından itibaren Türkçe, matematik ve fen bilimlerinin ardından ilk kez Arapça ve İngilizce "Destekleme ve Yetiştirme Kursları" açacağız."

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin