18.09.2020

HABER ÖZETI

  • Ardından, beraberindekilerle Derbent ilçesine giden Bakan Ersoy, ilave bölümler yapılması planlanan Aladağ Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

  • Bölgenin yüksek potansiyele sahip olduğunu belirten Ersoy, “Doğru planlama için bazı istediğimiz raporlamalar var.

  • İyi bir proje için gayret gösterdiklerini dile getiren Ersoy, şunları kaydetti: Derbent aslında, Konya'nın hızlı tren bağlantılarından dolayı şanslı bir bölge.

  • İstanbul ve Ankara'nın yanı sıra İzmir hızlı tren bağlantısı da tamamlandığında bu üç büyükşehirden de çok rahat kayakçı ve turist alma potansiyeline sahip.

22/01/20 15:11

Bakanı Ersoy, Aladağ Kayak Merkezi'ni inceledi

Yüksek Hızlı Tren ile Konya'ya gelen Bakan Ersoy'u, Konya Tren Garı'nda Vali Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve bazı milletvekilleri karşıladı. Ardından, beraberindekilerle Derbent ilçesine giden...

Memleket ·

Bakanı Ersoy, Aladağ Kayak Merkezi'ni inceledi

Memleket

Bakan Ersoy Aladağ Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Konya'nın Derbent ilçesinde bulunan Aladağ Kayak Merkezinde incelemelerde bulundu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Derbent Aladağ kayak bölgesinde incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin