18.08.2019

HABER ÖZETI

  • Bahçelievler istikametine seyir halinde olan 27 yaşındaki Mustafa Yılmaz idaresinde olan 33 VF 886 plakalı motosiklet, yolun karşısına geçmek isteyen Atahan Duru isimli 16 yaşındaki öğrenciye çarptı.

  • Kaza, Bakırköy Adnan Kahveci Bulvarı'nda meydana geldi.

  • Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü ve Atahan Duru yere düşerken, motosiklet ise olay yerinden yaklaşık 50 metre ileriye savruldu.

  • İhbar üzerine kaza yerine gelen sağlık ekipleri, yerde yatan Atahan Duru isimli gencin sol bacağında kırık olduğunu tespit etti.

25/04/19 11:38

Bakırköy’de motosiklet yayaya çarptı

Kaza, Bakırköy Adnan Kahveci Bulvarı'nda meydana geldi. Bahçelievler istikametine seyir halinde olan 27 yaşındaki Mustafa Yılmaz idaresinde olan 33 VF 886 plakalı motosiklet, yolun karşısına geçmek isteyen Atahan Duru isimli 16 yaşındaki öğrenciye çarptı. Çarpmanın etkisiyle...

En Son Haber ·

Bakırköy’de motosiklet yayaya çarptı

En Son Haber

Bakırköy’de motosiklet yayaya çarptı

Kaza, Bakırköy Adnan Kahveci Bulvarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bahçelievler istikametine seyir halinde olan 27 yaşındaki Mustafa Yılmaz idaresinde olan 33 VF 886 plakalı motosiklet yolun karşısına geçmek isteyen Atahan Duru isimli 16 yaşındaki öğrenciye çarptı....

Türkiye Gazetesi ·

Bakırköy’de motosiklet yayaya çarptı

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin