19.09.2020

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce düzenlenen ‘’Cumhuriyet Sergisi’’ Bakırköy Adalet Sarayı'nda açıldı.

  • Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Sırrı Topluyıldız ile çok sayıda yargı mensubunun katıldığı açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

  • Bugün 3 kurumumuzun iş birliği ile ortaya çıkan serginin adının Cumhuriyet Sergisi olması oldukça anlamlıdır şeklinde konuştu.

  • Denetimli serbestlik sistemi bir taraftan eğitim, iyileştirme yoluyla yükümlüleri rehabilite etme, diğer taraftan da denetim ve takip yoluyla toplumu koruma gibi önemli işlevleri yerine getirmektedir.diye konuştu.

21/10/19 20:06

Bakırköy Adliyesi’nde denetimli serbestlik sergisi

Denetimli serbestlik yükümlülerinin atölyelerde yaptığı ürünler Bakırköy Adliyesi'nde sergilenmeye başladı. Serginin açılışını yapan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Sırrı Topluyıldız, denetimli serbestliğin önemli işlevleri yerine getirdiğini söyledi. Denetimli serbestlikten...

Istanbulhaber ·

Yükümlülerden el ürünü sergisi

İSTANBUL (AA) - Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce düzenlenen ‘’Cumhuriyet Sergisi’’ Bakırköy Adalet Sarayı'nda açıldı. Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce, denetimli serbestlikten faydalanan yükümlülerin, ebru, seramik ve cam sanatından yaptıkları el ürünleri sergisi Bakırköy...

Memleket ·

Yükümlülerden el ürünü sergisi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin