20.02.2019

HABER ÖZETI

  • DİYARBAKIR (AA) - Müfit Can Saçıntı'nın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı Babamın Ceketi filminin ekibi, Diyarbakır'da seyirciyle buluştu.

  • Saçıntı, yönetmenlerin genelde İstanbul, Bursa, Antalya, İzmir gibi kentleri tercih ettiğini vurgulayarak, Kimsenin gitmediği Anadolu'ya gitmemiz gerektiğini söyledim.

  • Baba oğul çatışmasını anlatan Babamın Ceketi adlı film, 5 Ekim'de vizyona girmişti.

  • Saçıntı, bir alışveriş merkezindeki etkinlikte, AA muhabirine, filmde üniversite mezunu bir çocuğun işsizlik sonucu babasıyla olan çatışmasının anlatıldığını söyledi.

13/10/18 23:24

“Babamın Ceketi” ekibi Diyarbakır'da

DİYARBAKIR (AA) – Müfit Can Saçıntı'nın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı "Babamın Ceketi" filminin ekibi, Diyarbakır'da seyirciyle buluştu. Saçıntı, bir alışveriş merkezindeki etkinlikte, AA muhabirine, filmde üniversite mezunu bir çocuğun işsizlik sonucu babasıyla...

Antalyajans ·

“Babamın Ceketi” ekibi Diyarbakır'da

Φωτογραφία αρχείου

"Babamın Ceketi" ekibi Diyarbakır'da

DİYARBAKIR (AA) - Müfit Can Saçıntı'nın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı "Babamın Ceketi" filminin ekibi, Diyarbakır'da seyirciyle buluştu. Saçıntı, bir alışveriş merkezindeki etkinlikte, AA muhabirine, filmde üniversite mezunu bir çocuğun işsizlik sonucu babasıyla...

Memleket ·

"Babamın Ceketi" ekibi Diyarbakır'da

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin