03.07.2022

HABER ÖZETI

  • Enerji Kentleri Birliği 2022 Yılı Meclis Toplantısı Kuşadası Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı toplantı Denizli Büyükşehir Belediye ve Enerji Kentleri Birliği Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleşti.

  • Toplantıda yenilenebilir enerji kaynakları ve jeotermal enerji santralleri konusu ele alınırken, Başkan Zolan Enerjinin dikkatli ve verimli kullanılması gerekiyor dedi.

  • Energy Cities adını taşıyan Avrupa Enerji Kentleri'ne üye olunması kararı da alınan toplantıda 7 belediyenin daha birliğe üye olmasına karar verildi.

  • Enerji verimliliğinin çok önemli bir konu olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, Enerji üretmek tabii ki önemli, ancak oldukça maliyetli ve meşakkatli bir iş.

17/05/22 15:24

Başkan Zolan; "Enerjinin dikkatli ve verimli kullanılması gerekiyor"

Enerji Kentleri Birliği 2022 Yılı Meclis Toplantısı Kuşadası Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı toplantı Denizli Büyükşehir Belediye ve Enerji Kentleri Birliği Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda yenilenebilir enerji kaynakları ve jeotermal enerji...

Istanbulhaber ·

Enerji Kentleri Birliği Kuşadası’nda toplandı

Enerji Kentleri Birliği 2022 Yılı Meclis Toplantısı Kuşadası Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı toplantı Denizli Büyükşehir Belediye ve Enerji kentleri Birliği Başkanı Osman Zolan başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda yenilenebilir enerji kaynakları ve jeotermal enerji...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin