11.07.2020

HABER ÖZETI

  • '100 Ağartan Projeler'den birisi olan ve Başakpınar Yolu üzeri Zincidere 1. Komando Tugayı karşısındaki doğal ortamda inşa edilen Pati Köyü ziyaret eden Başkan Yalçın, hayvanlarla yakından ilgileniyor.

  • Başkan Yalçın da 3 bin metrekarelik alanda kurulan ve şu an 85 köpeğin bulunduğu, veterinerlik hizmetleri gibi her türlü imkanın sağlandığı barınaktaki hayvanları yalnız bırakmıyor.

  • Türkiye'deki ilk doğal ortamlı köpek barınma merkezinin açıldığı günden beri ziyaretçi akınına uğradığını belirten Yalçın, dileyen vatandaşların buradaki hayvanları sahiplenebileceğini ifade etti.

  • Merkezimize gelmek isteyenler pazartesi ve cuma günleri hariç saat 09.00-17.00arası ziyaret edebilirler.diyerek vatandaşlara çağrıda bulundu.

19/11/19 12:32

Başkan Yalçın, Pati Köyü'ü ziyaret etti

KAYSERİ (AA) - Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, kısa süre önce hizmete giren Pati Köy Geçici Köpek Barınma Evi ve Yaşam Merkezi’ni sık sık ziyaret ederek sevimli dostlarla bir araya geliyor. Talas Belediyesinde yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Yalçın'ın "100...

Memleket ·

Başkan Yalçın, Pati Köyü'ü ziyaret etti

Memleket

Başkan Yalçın sevimli dostlarla

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, kısa süre önce hizmete giren Pati Köy Geçici Köpek Barınma Evi ve Yaşam Merkezi'ni sık sık ziyaret ederek sevimli dostlarla bir araya geliyor. '100 Ağartan Projeler'den birisi olan ve Başakpınar Yolu üzeri Zincidere 1. Komando Tugayı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin