17.04.2021

HABER ÖZETI

  • Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı alanının ardından Menemen Belediyesini ziyaret ederek ilçedeki projeler hakkında bilgi aldı.

  • Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Menemen Belediye başkan Vekili Aydın Pehlivan, Menemen'de hizmetin startı bugün itibariyle verildiğini kaydetti.

  • 15 Milyon Hibe Desteği Pehlivan konuşmasına şu şekilde devam etti: Farklı farklı alanlarda kullanılmak üzere kendisinden Menemen için 15 milyon TL'lik hibe sözü aldık kendisinden.

  • Menemen'de tahsis istediğimiz alanlar oldu Çevre ve Şehircilik Bakanımızdan, hazine ve maliye arazileriyle ilgili, onlarla ilgilide çok ciddi geri dönüşler aldık sağ olsun.

21/02/21 22:46

Başkan Vekili Pehlivan: "Bugün itibariyle Menemen’de hizmetin startı verildi"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, beraberindeki heyet ile birlikte Menemen Belediyesini ziyaret etti. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, "Bugün itibariyle Menemen'de hizmetin startı verildi" dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Menemen Belediyesini...

Istanbulhaber ·

Bakan Kurum’dan Rıza Bey Apartmanı ve Menemen ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'deki depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı alanının ardından Menemen Belediyesini ziyaret ederek ilçedeki projeler hakkında bilgi aldı. Bir dizi programa katılmak üzere İzmir'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin