20.09.2018

HABER ÖZETI

  • IHA Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, 4 ay önce hizmet vermeye başlayan Başkan Sizinle ekibinin konuk olduğu 100 bininci aile ziyaretine katıldı.

  • Uğur: “Cumhurbaşkanımızın izinden gidiyoruz” İlk olarak 1. Sakarya Mahallesi’nde ikamet eden Koç ailesini ziyaret eden Başkan Uğur ve Başkan Sizinle ekipleri, ailenin yatalak hasta kızları Havva Koç’un hasta yatağını teslim ettiler.

  • Allah’ın devlete ve millete zeval vermemesi temennisinde bulunan Başkan Uğur, “Devlet güçlü olduğu zaman bu işler oluyor.

  • Başkan Uğur bir süre de burada Kara Ailesine konuk olarak sohbet etti.

12/10/17 19:05

“Başkan Sizinle” 4 Ayda 100 Bin Aileye Ulaştı

IHA Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, 4 ay önce hizmet vermeye başlayan Başkan Sizinle ekibinin konuk olduğu 100 bininci aile ziyaretine katıldı. Kızları yatalak hasta olan Koç ailesinin kızlarının ihtiyaç duyduğu hasta yatağını ve Kara ailesinin oğullarının...

MİLLİYET HABER ·

“Başkan Sizinle” 4 Ayda 100 Bin Aileye Ulaştı

MİLLİYET HABER

“Başkan Sizinle” 4 ayda 100 bin aileye ulaştı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, 4 ay önce hizmet vermeye başlayan Başkan Sizinle ekibinin konuk olduğu 100 bininci aile ziyaretine katıldı. Kızları yatalak hasta olan Koç ailesinin kızlarının ihtiyaç duyduğu hasta yatağını ve Kara ailesinin oğullarının...

Istanbulhaber ·

“Başkan Sizinle” 4 ayda 100 bin aileye ulaştı

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin