22.01.2021

  • Belediye fen işleri ekipleri, Doğuş Mahallesi Çimenlik Caddesi'ndeki yol genişletme, kaldırım yenileme, çevre düzenlemesi ile orta refüj çalışmalarını sürdürüyor.

  • Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da hem ekiplerin bölgede yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı hem de mahalle sakinleriyle bir araya gelerek vatandaşın taleplerini dinledi.

  • Başkan Kılca, söz konusu çalışmalarıyla ilçenin yaşam kalitesini yükselttiklerini ifade ederek Karatay'ı daha da güzelleştireceklerini ifade etti.

  • Karatay'ı güzel bir geleceğe hazırladığımız bu çalışmalarımızla tek amacımız, Karatayımıza daha estetik, kullanışlı ve konforlu yollarla buluşturarak hemşehrilerimizin daha konforlu ulaşım yapmalarına katkı sunmaktır dedi.

25/11/20 14:58

Başkan Kılca: “Karatay’ı güzel bir geleceğe hazırlıyoruz”

Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca, Doğuş Mahallesi'nde yürütülen Çimenlik Caddesi yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Karatay Belediyesi, ilçenin daha da gelişmesi ve vatandaşın yaşam kalitesini arttıracak projelere imza...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin