26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, her fırsatta halkla iç içe olmaya devam ediyor.

  • Kimi zaman hasta ziyaretinde, kimi zaman mahalle buluşmalarında, kimi zaman da makamda kabul ettiği vatandaşlardan sorun, istek ve önerilerini dinleyen Başkan Kılınç'ın son adresi Ulu Cami Mahallesi esnafı oldu.

  • Esnaf ziyaretlerinde insan odaklı hizmetler üretmek için gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan Kılınç, en büyük güvencelerinin halkın duaları olduğunu dile getirdi.

  • Başkan Kılınç ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, Her şeyin en iyisini hak eden halkımızın talep, öneri ve isteklerini onlardan duymak bizim için çok önemli.

23/01/20 15:41

Başkan Kılınç, başarının ekip işi olduğunu söyledi

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü'nü ayrı ayrı ziyaret eden Başkan Kılınç, her iki müdürlüğün çalışanlarıyla çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundu....

Istanbulhaber ·

Başkan Kılınç, halkla gönül bağını güçlendiriyor

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, her fırsatta halkla iç içe olmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olmaya, sorunları direk onların ağızından duymaya büyük hassasiyet gösteren Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, gün içerisinde yoğun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin