02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Yayın evi stantlarını gezip, yazarlarla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çocuklarla hatıra fotoğrafı çekip, fuarı ziyaret eden vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

  • Emre Alkin, Necati Demirci, Cihat Yaycı, Şükrü Erbaş, Mehmet Emin Yay, Bircan Yıldırım, Ataol Behramoğlu, Mehmet Emin Kırgil, İdris Koç, Mete Yarar, Prof.

  • Buna göre fuara katılmak isteyen vatandaşlar, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Karataş 1. Bölge ve Gaziantep Üniversitesi'nin önünden ulaşım hizmetinden faydalanabilecek.

  • Büyük bir ilgiyle karşılaştık İki yıl aradan sonra gerçekleştirilen ve yoğun bir ilginin olduğunu belirten Başkan Gürkan, Fuarlar kitapseverleri bir araya getiren önemli organizasyonlardır.

18/05/22 14:43

Başkan Gürkan’dan Kitap Fuarına övgü

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bu yıl 9'uncusu organize edilen Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını gezdi ve fuara övgüler yağdırdı. Yayın evi stantlarını gezip, yazarlarla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çocuklarla...

Istanbulhaber ·

Gaziantep kitap fuarı için geri sayım başladı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından (GBB) düzenlenen Türkiye'nin en büyük kitap fuarı olacak Gaziantep Kitap Fuarı için sayılı günler kaldı. 415 yayınevine ev sahipliği yapacak fuarda katılımcılar, birbirinden değerli yüzlerce yazar ve şair ile tanışma, sohbet etme...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin