18.05.2022

  • Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) 2022 yılının ilk Meclis Toplantısında konuşan Başkan Mustafa Eken yeni sanayi sitesinin Seyfebeli mevkiinde kurulması gerektiğini söyledi.

  • Toplantıda, Ocak ayı Meclis Toplantısında Aralık ayı karar özetlerini okunmasının ardından mizan ve masraf listeleri görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

  • Yeni sanayi sitesi Seyfebeli'nde olmalı Seyfebeli Sanayi Sitesi projesiyle ilgili de görüşlerini aktaran Başkan Eken, Çok önemsediğimiz bir proje.

  • Cazibe Merkezi kararnamesinin ardından Valimiz, Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ile birlikte İstanbul'a giderek Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşerek sanayicilerimizin 1. OSB'nin de Cazibe Merkezi kapsamına alınması konusundaki taleplerini de ilettik.

17/01/22 11:27

Başkan Eken, Seyfebeli’yi işaret etti

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) 2022 yılının ilk Meclis Toplantısında konuşan Başkan Mustafa Eken yeni sanayi sitesinin "Seyfebeli" mevkiinde kurulması gerektiğini söyledi. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) 2022 yılının ilk Meclis Toplantısı Sivas TSO Meclis Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin