03.03.2021

  • Toplantıda Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız, Proje Geliştirme Hizmetleri Daire Başkanı Abdullah Gökbilgin de hazır bulundu.

  • Üretenlerle başarabiliriz İstişare toplantılarında birimlerin hizmetlerini, projelerini ve personellerin çalışmalarını değerlendireceklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, çalışanlara Samsun'a kazandırılan yatırımlardan ve projelerden bilgi sahibi olmalarını istedi.

  • Türkiye'de en başarılı belediye olacaklarının altını çizen Başkan Demir, Belediyeler şehirler için önemli kurumlardır.

  • Personelden beklentilerini anlattı Belediye personellerinden beklentilerini anlatan Başkan Demir, Sabah 08.00, akşam 17.00 mantığı ile çalışan, hafta sonu belediyede çalıştığını unutanlarla hedeflerimizi yakalayamayız.

22/01/21 17:53

Başkan Demir’den personele ‘üretim’ mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Ülkemizde 30 büyükşehir belediyesi var. Biz de Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye'nin en iyisi olmak durumundayız. Bunu da alanıyla ilgili çok çalışan ve üreten personellerimizle başarabiliriz" dedi. Proje Geliştirme...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin