31.10.2020

HABER ÖZETI

  • Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak'ı makamında ağırlayarak, ortak projelere verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

  • Başkan Bozdoğan, Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Turgay Benli ve üyesi olan muhtarlarla buluştu.

  • Akdeniz ile Tarsus'un benzer sorunlarını paylaştıklarını belirten Başkan Gültak, Komşu ilçeyiz Tarsus'la, ortak sınırlarımız var.

  • Toplantıda, Tarsus'a çok büyük katkılar sağlayacak önemli projeler ürettiklerini belirten Bozdoğan, Şehrimizin çehresini değiştirecek projeleri yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşacağız.

25/09/20 18:02

Başkan Bozdoğan, muhtarların talep ve sorunlarını dinledi

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi. Bozdoğan, şehrin çehresini değiştirecek projeleri yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi. Başkan Bozdoğan, Tarsus Muhtarlar Derneği Başkanı Turgay Benli ve üyesi...

Istanbulhaber ·

Başkan Bozdoğan ve Başkan Gültak, ortak projeler için bir araya geldi

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak'ı makamında ağırlayarak, ortak projelere verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan'ı ziyaret etti. Başkanlık makamında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin