11.07.2020

  • Çünkü yapmış olduğumuz görevde mahalle sakinlerimizin sorunlarını, ihtiyaçlarını devletimizin ilgili kurumlarına aktarma noktasında köprü vazifesi görüyoruz dedi.

  • Sosyal belediyecilik anlamında da muhtarların belediyeye destek vermelerini isteyen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Mahallenizdeki ihtiyaç sahiplerini sizler bilirsiniz.

  • Mahallemizin sorunlarını tespitini sizlere getirdiğimiz zaman bu da çözüldüğünde sakinlerimiz daha huzurlu, hizmet almış sorunlardan kurtulmuş oluyorlar.

  • Bazı mahallelerin muhtarlık binalarının bulunmadığını ve ilk etapta bugün ihalesinin yapıldığını kaydeden Başdeğirmen, Turan, Davraz, Kepeci ve Vatan mahallerine yeni muhtarlık binalarının yapılmaya başlanacağını ve yılsonuna ulaşmadan yeni binalarında hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

21/10/19 16:15

Başkan Başderğirmen, “Belediye ile muhtarlar her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmak zorundadır."

Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi ve mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'e nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin