18.08.2022

HABER ÖZETI

  • Memduh Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ayağa kaldırılan tarihi Kayseri Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.

  • Merkez, Anadolu bölgesinde et ve et ürünleri alanında faaliyet gösteren ilk ve tek Ar-Ge laboratuvarı olarak uzman kadrosu ve yeni nesil teknolojik cihazları ile çalışmalara başladı.

  • Kayseri denilince akla pastırma, sucuk ve mantının geldiğini hatırlatan Büyükkılıç, konuşmasında Bunların hepsinin coğrafi işaretleri bizde.

  • Elhamdülillah burada çok güzel bir ortam var.

27/06/22 15:38

Başkan Büyükkılıç, Anadolu’da ilk ve tek olan AR-GE Merkezi’ni inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Borsası ve ORAN Kalkınma Ajansı işbirliğinde Et ve Et Ürünleri Araştırma-Geliştirme İstasyonu Projesi çerçevesinde hayata geçirilen Et ve Et Ürünleri Ar-Ge Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Kayseri...

Istanbulhaber ·

Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek Tarihi Kayseri Mahallesi’ni inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ayağa kaldırılan tarihi Kayseri Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, Vali Çiçek'e tarihi mahallede yapılan çalışmalar hakkında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin