24.02.2020

HABER ÖZETI

  • Büyükkılıç ve berbaerindeki ekibi, Bakanlığın talebiyle KKTC'deki toplu taşımacılığa yönelik fizibilite çalışmaları gerçekleştirerek KKTC Ulaşım Master Planı konusunda yol haritası belirledi.

  • Başkan Büyükkılıç, daha sonra Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan'a yaptığı ziyarette, toplu taşıma reform ve kurumsallaştırma projesi ile yapılacak işbirliği konularında görüş alışverişinde bulundu.

  • Gönül bağımız var KKTC Başbakan Ersin Tatar yaptığı konuşmada, Kayseri ile gönül bağları bulunduğunu belirtti.

  • Son yıllarda Kayseri'nin kayak turizmiyle ön plana çıktığını dile getiren Büyükkılıç, Erciyes Dağının artık uluslararası müsabakalara ev sahipliği yaptığını da hatırlattı.

17/01/20 16:40

Başkan Büyükkılıç'tan KKTC'ye ziyaret

KAYSERİ (AA) - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ulaşım AŞ'nin yurt dışına yapacağı toplu taşıma reform ve kurumsallaştırma projesi için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gitti. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Büyükkılıç, Ulaşım AŞ'nin...

Memleket ·

Başkan Büyükkılıç'tan KKTC'ye ziyaret

Memleket

KKTC Başbakanı Tatar, Kayseri Belediye Başkanı Büyükkılıç’ı kabul etti

KKTC Başbakanı Ersin Tatar, toplu taşımanın daha gelişmiş ve modern bir hale getirilmesi amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı kabul etti. KKTC Başbakanı Ersin Tatar, toplu taşımanın daha gelişmiş ve modern...

Memleket ·

KKTC Başbakanı Tatar, Kayseri Belediye Başkanı Büyükkılıç’ı kabul etti

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin